Ochrona budynków Wrocław

Ochrona DAK

DAK  to firma z ponad dwudziestoletnim stażem. Opiera się wyłącznie na polskim kapitale i z powodzeniem konkuruje na rynku z firmami o kapitale zagranicznym. Metodyczne podejście do realizowania postawionych nam zadań, przyczynia się do ich przebiegu w sposób kontrolowany i bezpieczny.

Szanujemy klientów, a takie wartości jak uczciwość, odpowiedzialność, profesjonalizm, partnerstwo i pełne zaangażowanie są dla nas najważniejsze.

Z biegiem czasu i z niespodziewanym wzrostem zapotrzebowania na nasze usługi poszerzyliśmy swoją działalność. Na przełomie ostatniej dekady, nasza firma zdobyła wysoką pozycję na rynku, trafiając do większych korporacji, jak i pojedynczych odbiorców.

Współpracując z firmami oraz osobami fizycznymi oferujemy im bezpieczeństwo, szkolenie na wysokim poziomie, dbamy o czystość ich placówek, oferując m.in usługi porządkowe.

Doświadczenie międzynarodowe

Naszą wizją jest rozszerzenie działalności na skalę światową – zaczęliśmy oferować nasze usługi na terenie Europy i innych kontynentów, takich jak Afryka.

Odpowiedzialna realizacja zadań, sprawia że odbiorcy naszych usług chętnie do nas wracają. Dzięki dobrze wyszkolonym pracownikom, trenerom, wykładowcom, detektywom, których fachową pracę oddajemy w Państwa ręce, realizujemy powierzone nam zadania zgodnie z naszym motto – aktywnie i konsekwentnie

Co nas wyróżnią?

Wykwalifikowana kadra

Wieloletnie doświadczenie

Błyskawiczna interwencja

Nowoczesne technologie

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania lub potrzebujesz naszych usług?

Numery telefonów:
Wrocław: 71 322 52 22
Tarnów: 14 621 11 15
Kielce: 601-978-153
E-mail: dak@dak.pl

Facebook
Instagram