Windykacja

Poniżej przedstawiona oferta jest skierowana do tych z Państwa którzy mają problem z odzyskaniem swoich należności od dłużników.

Firma DAK 1 windykacją należności zajmuję się od 2000 roku. W tym czasie zostało ściągnięte przez nas kilkaset długów przez co zdobyliśmy uznanie i doświadczenie w działalności windykacyjnej. Współpracujemy z adwokatami, komornikami, detektywami oraz negocjatorami którzy zapewniają skuteczne działanie na każdym etapie windykacji, zgodnie z literą prawa.

Każda sprawa którą otrzymujemy od Państwa jest przez nas rozpatrywana indywidualnie, mamy świadomość tego jak różnorodne potrafią być sprawy i przykładamy wielką uwagę do dogłębnej analizy długu. To pozwala
nam na ustalenie tego co ważne przy danym zleceniu oraz schematu którym będziemy podążać, aby odzyskać pieniądze od dłużnika.

W przeciwieństwie do wielkich korporacji, nasza firma wie, że wysyłanie jedynie wezwań do zapłaty i ponagleń nie przyniesie oczekiwanych skutków, dlatego w swoich szeregach mamy doświadczonych negocjatorów którzy skutecznie prowadzą rozmowy odnośnie ściągnięcia wierzytelności.

Szanujemy Państwa czas oraz pieniądze dlatego nie oczekujemy zaliczek, pobieramy opłatę tylko i wyłącznie w przypadku wykonania zlecenia.