Systemy alarmowe

Kierując się kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie ochrony z całą odpowiedzialnością twierdzimy, że kompleksowa ochrona możliwa jest wówczas, gdy uzupełniają ją elektroniczne systemy zabezpieczeń.

W zależności od wielkości, charakteru działalności i innych czynników oferujemy adekwatne środki do uzyskania wysokiego poziomu bezpieczeństwa obiektu.
Dysponujemy urządzeniami, które są dostosowane zarówno do zabezpieczeń banków, dużych instytucji, czy też zakładów przemysłowych, ale także uwzględniające potrzeby indywidualnych klientów oraz małych sklepów i obiektów.

Nasi projektanci i technicy są otwarci na wszelkie nowinki techniczne i sugestie. Możemy zaproponować właściwie wszystko, co jest dostępne w Polsce i na rynkach światowych.
Ułatwiamy naszym klientom poprzez fachowe doradztwo podjęcie decyzji stosownie do ich potrzeb i możliwości finansowych.

W skład systemów wchodzą kompleksowe rozwiązania pozwalające na zarządzanie budynkami, sterujące instalacjami ogrzewania, wentylacji, oświetlenia, drzwiami automatycznymi oraz zbierające informacje z systemów bezpieczeństwa.

Proponujemy kompleksowe wykonanie niezbędnych systemów alarmowych obiektów uwzględniające wysokie wymagania w zakresie klas bezpieczeństwa, certyfikatów i stosownych norm:

  • GPS (Global Positioning System) z pełnym pakietem informacji dotyczących nie tylko pozycji pojazdu, ale również informujących o prędkości, kierunku , pracy silnika, postojów, temperatury, otwarcia lub zamknięcia drzwi itd.
  • system sygnalizacji włamania i napadu SSWiN
  • system rejestracji czasu pracy RCP
  • system kontroli dostępu KD
  • system kontroli strażników

Oferujemy pełny serwis gwarancyjny i konserwatorski. Nasi serwisanci pełnią całodobowe dyżury,
pozostając w gotowości do wyjazdu o każdej porze dnia i nocy.

Jesteśmy przekonani, ze nawiązując współpracę z nami dokonacie właściwego wyboru.

 

Otrzymujecie GWARANCJĘ BEZPIECZEŃSTWA !!!