Ochrona osób

Zadaniem naszej firmy przy świadczeniu usług ochrony osobistej jest zapewnienie bezpieczeństwa i nietykalności osobistej. Tym rodzajem zleceń zajmują się tylko sprawdzeni pracownicy z największym doświadczeniem.

Zapewniają oni naszym klientom komfort bezpieczeństwa i dyskrecję. Wszyscy pracownicy posiadają specjalistyczne wyszkolenie i doświadczenie w świadczeniu tego rodzaju usług oraz wszystkie kwalifikacje wymagane przez ustawodawcę. Posiadają umiejętności prowadzenia pojazdów w sytuacjach zagrożenia, są specjalistami w strzelaniu sytuacyjnym i walce wręcz. Cechują się oni najwyższą kulturą osobistą oraz umiejętnościami stosownego zachowania w każdej sytuacji (nie tylko zagrożeń). Nieustannie przechodzą wewnętrzne szkolenia, pomagające utrzymać najwyższy poziom sprawności fizycznej.

Wyposażamy naszych pracowników w sprzęt łączności oraz broń palną używaną przez formacje specjalne. Całość wyposażenia oraz ubiór regulują warunki umowy. Każde zlecenie podejmowane jest tylko po szczegółowej analizie potencjalnych zagrożeń oraz po zebraniu kompletu informacji dotyczących danego zadania. Pozwala to określić szczegółowo standardy postępowań oraz dostosować procedury interwencyjno – operacyjne.

Skuteczność ochrony i profesjonalizm wykonania takiego zlecenia zależy od ścisłej współpracy z naszymi klientami. Zawsze dbamy o maksymalny komfort osób chronionych oraz spokój i zachowanie prywatności. Doświadczenie naszych pracowników i dyskrecja działań sprawiają, że nasi klienci zawsze mogą się czuć bezpiecznie bez zbędnej ingerencji w ich życie prywatne.

Z nami poczujesz się BEZPIECZNIE !!!